Mit første møde med bi-sex kom som en overraskelse, da en ung fyr gav mig et af mit livs mest spændende blowjobs.

Forrige sommer gik jeg mig en tur ved Limfjorden, hvor jeg passerede et buskads, hvorfra der kom nogle lyde som om der var en derinde med et astmatisk anfald. Jeg gik derind for at se, om der var nogen, der trængte til hjælp, og her kom min store overraskelse:

Da jeg om ind til det sted, hvor lyden kom fra, stod der en mand og onanerede løs. Han havde valgt et godt sted, for han kunne stå i skjul og have fuld udsigt over fjorden.
Jeg fremstammede et “undskyld” og han sagde: “det er i orden. kom bare ind”. Han holdt op med at lege med sig selv og jeg faldt i snak med ham. Mens vi stod der og udvekslede ligegyldigheder, mærkede jeg en lyst til at se ham komme, og jeg sagde til ham, at jeg da ikke mente sådan at afbryde ham i sit forehavende.
Han smilede til mig og tog sin nu slappe manddom frem og gned den lidt, så jeg rigtig kunne se hvordan den voksede sig stor og stiv foran mig. Han kunne se at jeg kiggede noget, og foreslog, at jeg gjorde ham selskab. Jeg svarede at jeg ikke sådan var til det, men jeg endte med at lade mine shorts glide ned, så han også kunne se.

Da en lyd afslørede, at der kom nogen, begyndte manden at pakke sig sammen, og mens jeg stod der med mit lem i hånden, kom en ung lyshåret fyr ind i busken og sagde “Hej”, smilede og nåede lige at se at manden fra før, forsvandt ud fra buskadset.

Den unge fyr sagde “Nå – I hygger jer” og jeg svarede, at det da var et spændende eksperiment, for jeg havde ikke sådan stået og leget med mig selv foran en anden mand før. Den unge fyr stillede sig hen ved siden af mig, og sagde: “Den ser da ellers fristende ud, den du har der” og pegede på mit halvstive lem, der var ved at trække sig helt sammen.
Den unge fyr sagde: “Jeg vil lige prøve noget” og satte sig på hug foran mig, trak sit eget lem frem, gned den stiv mens han trak mine shorts ned og kildrede mig på pungen, så det gav stød hele vejen ud gennem mit lem, der straks rejste sig. Dette kunne den unge fyr vist godt li´, så han trak blidt min forhud tilbage og tog mig i munden, mens han saligt stønnede om kap med mig, der nu nød det i fulde drag.

Han gjorde en lille pause i sit sutteri, og sagde at han syntes, mit lem smagte dejligt og at han nok skulle være forsigtig. Han sad bare der på hug og suttede på mit lem mens han kiggede op på mig og skiftevis kyssede og slikkede op og ned ad skaftet på mit nu stenhårde lem. Da han lod tungen starte nede ved pungen og langsomt op til hovedet, stønnede jeg højt og han tog nu hele mit lem ind i munden og suttede mens jeg eksploderede i en voldsom udløsning inde i hans varme mund. Han sad bare der og suttede og slugte hele ladningen, og da han var færdig med det, og mit lem var fri for udflydende sæd, rejste han sig op, tog sit tøj på igen og sagde: “Hej med dig -det var lækkert” og så smuttede han ud fra busken. Jeg nåede dog at råbe “Tak for hjælpen” til ham, og han var over alle bjerge.

Dén oplevelse kommer nok til at sidde prentet i min hukommelse i meget lang tid, for sikke han kunne sutte mit lem! Jeg var slet ikke klar over, at mænd kunne give sådan nogle blowjobs! Hende derhjemme skulle da lige have været der og taget imod den lektion i at give “Superfransk”! Uhhhh, sikke en oplevelse!

Jeg var stadig helt høj af oplevelsen, da jeg sad på min cykel og nød den behagelige slaphed, der havde indfundet sig nede mellem benene. Hvem var han og hvorfor forsvandt han bare igen? Nå, tænkte jeg: “Han ville nok bare være venlig”. Pludselig var jeg hjemme igen, og jeg var en dejlig oplevelse rigere.

Skrevet af u2heaven (tidligere medlem)


Svar


LOG IND PÅ DIN PROFIL OPRET NY PROFIL

Dit privatliv er vigtigt for os, og vi videregiver aldrig dine oplysninger.

 
×

 
×
GLEMT DINE OPLYSNINGER?
×

Op