- Dette emne har 5 svar og 2 stemmer, og blev senest opdateret for 3 dage, 5 timer siden af .
Viser 6 indlæg - 1 til 6 (af 6 i alt)
Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.
Hejsa til alle som elsker at glatte og at lege frækt på nudiststrande, eller bare ude i det fri, så var det måske en super god ide, at tage en, eller mange ture til EGERUP frække nudist strand, som ligge lidt nord for Skælskør med skøn udsigt til storbæltsbroen og alle de store skibe der glider under broen, fra p-pladsen, og med front mod vandet, kan man gå til venstre, det er primært for dem med tøj på, og børn. Til højre er første del ca 100-200m for de nudister der bare er til sol og nøgenhed. Fra 200m og næsten helt ud, er det helt frit med hvad man kunne ha lyst til af frækt, de sidste 100m er nok mest for M/M. HUSK at tage efterladenskaber med dig op til skrælles panden når man tager hjem. Håber virkelig at i alle vil tage dertil og lege frækt og bare??? Dejligt vand og strand.
Lyder som et besøg værd
Ja nu har jeg kommet der i over 10 år, og har haft mange frække oplevelser derude, eneste jeg og andre savner der, er et wc, men det kommer jo nok ikke lige.
Lyder som en dejlig fræk strand der skal besøges. Tak for info
Hvordan gør man opmærksom på at man er passiv og til rådeighed?
Lyder spændene tror jeg skal en tur der ud for første gang.. er bare meget genert og min pik bliver stiv med det samme jeg ser andre
Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.
Op
